سوالات متداول (FAQ)

تاریخ های مهم در صفحه اصلی سایت قابل رویت می باشد. هر گونه تغییر و تمدید احتمالی در صفحه اصلی اطلاع رسانی خواهد شد.
خیر، در بازه زمانی پذیرش مقاله شما می توانید اقدام به ارسال و ثبت نهایی مقاله خود نمایید. همچنین با توجه به مراجعه همزمان تعداد زیادی از کاربران در روزهای پایانی پیشنهاد می گردد مراحل ارسال و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نفرمایید.
برای حفظ هماهنگی مقالات درج شده در مجموعه مقالات کنفرانس رعایت فرمت نگارش کنفرانس (سربرگ، چهارچوب مقاله و فونت های پیشنهادی) الزامی می باشد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل از ارسال مقاله خود در قسمت (الگوی استاندارد کنفرانس) فایل راهنما را دانلود و مقاله خود را به فرمت پیشنهادی تنظیم نمایید.
بله. علاقمندان به شرکت در سخنرانی ها، جلسات و پنل های تخصصی، کارگاه ها، و غرفه های نمایشگاهی این کنفرانس می توانند با ثبت نام به عنوان شرکت کننده بدون مقاله در کلیه برنامه های این کنفرانس حضور داشته و گواهی شرکت در کنفرانس را دریافت کنند.
برای ارسال مقاله قبل از هر کاری بایستی در قسمت ثبت نام سایت اطلاعات خود را ثبت نمایید. سپس در قسمت ورود به سیستم نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله در منو ارسال مقاله جدید مراحل ثبت مقاله را گام به گام طی نمایید (برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش راهنمای ثبت نام و ارسال مقالات مراجعه نمایید.) نکته: ثبت مقاله از طریق ایمیل انجام نمی پذیرد و بدیهی است مقاله ارسالی از طریق ایمیل بررسی نمی گردد و فرآیند پذیرش را با مشکل مواجه می سازد. ایمیل های کنفرانس صرفاً جهت پاسخ گویی به نظرات، پیشنهادات، سؤالات و مشکلات پژوهشگران می باشد.
هر گونه تغییر در وضعیت ثبت نام و ارسال مقاله در سامانه کاربری از طریق ایمیل ثبت شده در سامانه به اطلاع شما خواهد رسید. علاوه بر این شما می توانید وضعیت مقالات ارسالی خود را در سامانه کاربری مشاهده نمایید.
خیر. ثبت نام در سامانه کنفرانس، ارسال و داوری مقالات رایگان است و پژوهشگران صرفاً پس از پذیرش مقالات (که از طریق ایمیل اطلاع رسانی و در پنل کاربری قابل رویت خواهد بود) جهت ثبت نام نهایی، هزینه شرکت در کنفرانس را پرداخت خواهند نمود. هزینه ثبت نام در کنفرانس در قسمت مربوطه در وبسایت اعلام می گردد.
بله، با پذیرش نهایی هر مقاله، به تعداد نویسندگان گواهینامه مجزا صادر می گردد و در روز کنفرانس به نویسنده مسئول تحویل داده می شود.
بله، نویسندگان همکار می توانند به صورت ثبت نام بدون مقاله در کنفرانس شرکت کنند. تعرفه های ثبت نام بدون مقاله در بخش هزینه ی ثبت نام قابل مشاهده است.
دانشجویان محترم می توانند با ارسال اسکن گواهی های مربوطه از تخفیف در ثبت نام بهرمند شوند. برای مشاهده تعرفه های ثبت نام به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.
کمیته اجرایی حداقل 5 روز قبل از برگزاری کنفرانس فایل راهنما جهت تهیه فایل پاورپوینت ارائه شفاهی و پوستر را در سایت قرار می دهد. لازم به ذکر می باشد فایل هایی که طبق فرمت ارائه شده تهیه نمی گردند مورد بررسی قرار نمی گیرند.